Tekstil Taşımacılığı

Ülkemiz gittikçe gelişen bir üretim alanı haline geldi. Özellikle tekstil alanında yapılan atılımlar ile birlikte tekstil taşımacılığı da önem kazanan meslek kollarından birini oluşturdu. Genellikle lojistik firmaları tarafından sunulan tekstil ürünlerinin taşımacılığı konusunda da hizmet veren adresimiz tekstil ürünlerinin sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırılması noktasında titiz bir çalışma yürütmektedir. Tekstil ürünlerinin bir kısmı kumaş halinde taşındığı gibi bir diğer kısmı ise dikilmiş bir şekilde taşınması gerekmektedir. Özellikle üretici konumdaki adreslerden farklı şehirlerdeki adreslere götürülmesi gereken ürünler için nakliyat hizmeti veren firmamız bu konuda öncü adreslerden biri olmaktadır. Yılların verdiği deneyim sayesinde sağlam adımlarla ilerleyen adresimiz tekstil taşımacılığı alanında ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin yanınızda olacak.

Tekstil Taşımacılığında Nelere Dikkat Ediyoruz?

  • Tekstil ürünlerinin her biri yırtılma ve lekelenme gibi dış etkenlere karşı korunması gereken ürünlerdir. En ufak bir lekenin dahi bütün parçaya zarar vereceği düşünüldüğünde tekstil taşımacılığı sırasında tekstil ürünlerinin paketlenmesine dikkat edilmelidir. Tekstil ürünlerinin açıkta kalan kısımlarının lekelerden korunması için kıyafet hurçları kullanılmaktadır.
  • Tekstil ürünleri kırışacak kumaşlardan imal edilmişse üst üste konması ya da sıkıştırılması halinde kırışmaların oluşması kaçınılmaz olacaktır. Bunun için kırışmayı önleyecek askılı sistemler kullanılabilmektedir.
  • Yağmurlu hava koşullarında ve ya çevreden gelebilecek her türlü duruma karşı korunması gereken tekstil ürünleri için kapalı kasa araçlarla hizmet verilmelidir. Bize buna dikkat ederek hem araçlarımıza hem de kullandığımız ekipmanlarımıza dikkat ediyoruz.

Tekstil Ürünleri İçin Üstün Koruma

Tekstil taşımacılığıalanında hizmet veren adresimiz tekstil ürünlerinin taşınması sırasında oluşabilecek her türlü soruna karşı sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Doğal afetler ve kaza gibi sorunlardan dolayı tekstil ürünlerinizde oluşacak zararı karşılayacak olan sigortalı koruma ile sizde ürünlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Özel bir firma olduğumuz gibi nakliyat sektöründeki kaliteli çalışmalarımız ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. Şehir içinde ve şehirlerarası nakliyatlarda bizden yardım alabilirsiniz. Tekstil taşımacılığı hizmetimizden faydalanmak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilir ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. En iyi hizmeti sunmak için bugün çok çalışıyoruz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu