Müşteri Görüşleri

Cansu Aysal

İstanbul’dan İstanbul’a taşınmam gerekiyordu. Açıkcası bu süreci nasıl atlatacağımı merak ediyordum. Araştırmaya başladığımda karşıma devamlı çıkan İstanbul Cantürk Nakliyat firması gözüme çarptı. İletişim kurup gerekli detayları konuştum. Konuşmada benim için bir sürü uygunluklar sağladılar. Belirttiğim gün evime gelip eşyalarımı ambalajlayıp gerekli önlemler alındıktan sonra nakliyat sürecim başladı. Süreç boyunca göstermiş oldukları ilgi ve eşyalarımın güvenli şekilde taşınmasındaki katkıları için onlara teşekkür ederim.

 

Veysel Barut

İstanbul’dan Kocaeli’ye taşınma sürecimde en büyük destekçim olan İstanbul Cantürk Nakliyat’a teşekkür ederim. İlk iletişim kurduğum andan tutun nakliyat bitimine kadar göstermiş oldukları ilgi ve alaka, eşyalarımın güvenliği için alınan önlemler ve bana uygun çalışmaları hep dört dörtlüktü. Onlara bu süreçte vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederim.

 

Merve Yıldırım

İstanbul’daki tesettür mağazımızın farklı bir ilçeye taşınımda katkıları büyük olan İstanbul Cantürk Nakliyat sizlere gerçekten de söyledikleri gibi hizmetler veriyor. Nakliyat başlangıcında ve nakliyat süresince gösterdikleri güleryüzlülük ve ilgi alaka göz doldurucuydu. Onlara bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu