Mağaza Taşımacılığı

Daha büyük mağazalara taşınma ihtiyacı ya da mekan değiştirme ihtiyacı gibi nedenlere bağlı olarak günümüzde pek çok mağazanın taşındığına şahit olabiliyoruz. Mağazaların taşınması sırasında hizmet veren firma sayısının sınırlı olmasının yanında bu alanda hizmet veren kaliteli firmaların bulunması da oldukça zor konulardan biri oluyor. Sıradan nakliyat firmalarının sunmadığı bu hizmeti hakkıyla yerine getiren firmamız ise mağaza taşımacılığı konusundaki deneyimi ile çoğu mağazanın yeni mekanına olan yolculuğunda onlara yardımcı oluyor. Mağazaların farklı farklı konseptlere sahip olması, farklı ürünler sunması ve ürünlerinin korunması noktasındaki bütün detaylarla özel olarak ilgilenen firmamız sektöründeki yeniliklerden biri olan mağaza taşımacılığı alanında adını duyurmaya devam ediyor.

Mağaza Taşımacılığında Nelere Dikkat Ediyoruz?

  • Mağaza taşımacılığı öncesinde mağazanıza gelerek ürünlerinizi inceliyor ve nasıl taşıyacağımız konusunda bir yol çiziyoruz. Mobilya mağazalarındaki mobilyaların taşınmasından, kıyafet mağazalarındaki giyim ürünlerinin taşınmasına kadar çeşitli sektörlerde hizmet veren pek çok mağazanın ürünlerine yönelik taşıma yöntemleri belirliyoruz.
  • Mağazalardaki ürünlerin taşınmasında ambalajlama ve sınıflandırma konularına dikkat ediyoruz. Eşyaların karışmaması için paketleme sırasında numaralandırma ve eşyaya özel ambalajlar kullanma gibi detaylara dikkat ediyoruz. Giyim mağazalarındaki ürünlerin yırtılmaması ve lekelenmemesi gerekir. Bunun için askılı nakliyat araçları temin ettiğimiz gibi teknolojik cihazların taşınacağı durumlarda ise karton ambalajlama gibi seçeneklerden yardım alıyoruz.
  • Ürünlerin kırışmaması ya da taşınırken düşmemesi için özel yerleştirme yöntemlerini tercih ediyoruz.

Ürünleriniz Korumamız Altında!

Mağazalarınızın ürünlerinin taşınmasından gideceği yere ulaştırılmasına kadar olan süreçte oluşacak herhangi bir sorun karşısında maddi kayıp yaşamamanız adına sigortalı nakliyat ayrıcalığı sunuyoruz. Bu yöntem sayesinde oldukça pahalı olan ürünleriniz bile sigorta kapsamında korumaya alınıyor. Ayrıca mağazanızdaki eşyaların miktarına uygun araçlar temin ederek tek seferde hızlı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Mağaza taşımacılığıalanında ihtiyacınız olan her konuda özel seçenekler ile yanınızda olmaya devam eden firmamız mağaza taşımacılığı konusunda deneyimli bir ekiple sizlere hizmet vermektedir. Diğer nakliyat çalışmalarından farklı olarak sadece bu alana özel hizmet veren personeller ile sizi memnun edecek hizmet vereceğiz. Sizde daha iyi bir hizmet anlayışı için kurumsal firmamızı arayabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu