Ofis ve Büro Nakliyatı

Ofisler ve bürolar da zaman içerisinde daha büyük bir mekana geçmeye ve ya şehir değişikliği gibi sebeplerden dolayı taşınması gereken alanlardan biri olmaktadır. Önemli evrakların bulunduğu, teknolojik cihazların yer aldığı ve pahalı mobilyaların kullanıldığı ofis ve bürolarda nakliyat hizmeti verecek olan firmaların mutlaka alanında uzman olması gerekir. Dikkatli bir taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyulan ofis ve büro nakliyatı için hizmet veren firmamız ise ihtiyaçlara yönelik kaliteli hizmeti ile yanınızda olacaktır. Ofislerde ve bürolarda eşya miktarı ne olursa olsun büyük bir düzen içerisinde taşınmasını sağlayacak olan firmamız öncelikle sizlere ekspertiz hizmeti verecek ve ofisinizdeki eşyaların miktarı ve durumu ile ilgili bilgi alacaktır. Daha sonra uygun araç temini ve nakliyat personeli sayısının ayarlanması ile sizlere söz verilen saatte kararlaştırılan mekanda olacaktır.

Ofis ve Büro Nakliyatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ofis ve büro nakliyatı öncesinde eşyalarınız paketlenerek çarpma ve çizilme gibi durumlara karşı dayanıklı hale getirilecektir. Eşyalarınızı daha rahat bir şekilde yerleştirebilmeniz için paketleme sırasında numaralandırma hizmeti de verilecektir.
  • Ofis mobilyaları genellikle ağır malzemelerden üretilmiştir. Bu nedenle taşırken dikkatli olunması gerekir. Firmamızda görev alan personellerimiz bu konuda dikkatli bir şekilde davranarak araca yerleştirinceye kadar eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşıyacaktır.
  • Araca yerleştirme noktasında da dikkatli davranacak olan elemanlarımız kırılacak durumda olan bilgisayar gibi cihazlarınızı özel alanlara yerleştirecektir.
  • Ofislerde bulunan önemli evraklarda dikkatli bir şekilde taşınacağı gibi kaybolma sorununa karşı ambalajlanacaktır. Ayrıca ufak tefek denilecek eşyalarda koliler ile araca götürülerek kaybolması engellenecektir.

Ofis ve Bürolar İçin Ayrıcalıklı Hizmet!

Ofis ve büro nakliyatı konusunda yıllardır hizmet veren firmamız bu konuda titiz çalışmalar yürüten bir ekibe sahiptir. Eşyalarınızı koruma altına almak için canla başla çalışacak olan firmamız ofislerinize önem verdiğiniz eşyalarınızın hasar almaması ve sağlam bir şekilde yerine ulaştırılması için ek hizmetlerde sunmaktadır. Yüksek katlardaki ofis ve ya bürolarınızdan eşyalarınızın taşınması için asansörlü nakliyat hizmeti alabileceğiniz gibi yolculuklarda oluşacak sorunlara karşı da sigortalı nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu