Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörü içerisinde en sık ihtiyaç duyulan hizmet alanı evden eve nakliyat oluyor. Genellikle ev taşımaya bağlı olarak çalışan nakliyat firmalarının büyük bir kısmı eski yöntemlere dayalı bir şekilde hizmet verirken bazı firmalar ise sektöre yeni dahil olduğundan dolayı evden eve taşımacılıkta beklentileri karşılayamayabiliyor. Firmamız ise evden eve nakliyat konusunda dikkatli ve özenli çalışan bir firma olduğu gibi değerli olan ev eşyalarının taşınmasından önce ekspertiz hizmeti sunuyor. Kapınıza kadar gelen ekspertiz eşyalarınızın miktarına göre araç temin ederken, kaç kişi ile ve hangi yöntemler ile eşyalarınızın taşınacağını sizlere bildiriyor. Ayrıca yüksek katlara taşımacılık hizmeti verirken asansörlü nakliyat gibi hizmetler sunduğumuzu da bildiriyor.

Evden Eve Nakliyatta Güvenli Adres!

Eşyalarınızı kırılıp dökülmesi konularında dikkatli davranan firmamız bütün evden eve nakliyat çalışmalarında ambalajlama hizmeti sunuyor. Kaliteli malzemelerden üretilen ambalajlarımız çarpma ve ya delinme gibi durumlara karşı dayanıklı olduğu gibi eşyalarınızı da tamamıyla sarıp sarmalıyor. Eşya taşıma konusunda yıllardır hizmet veren personellerimiz paketlenen eşyalarınızı düzenli bir şekilde nakliyat aracına yerleştiriyor. Eşyalarınızın yerleştirilmesi sırasında kırılma ve ya parçalanma gibi durumları önlemek için araç içerisinde de ek tedbirler alınıyor. Eğer yüksek katlardan eşyalarınız indirilecekse merdivenlerdeki zaman kayıplarını önlemek adına sizlere asansörlü nakliyat hizmeti de firmamız tarafından sunuluyor.

Kurumsal Hizmet Anlayışı

İstanbul merkezli olarak hizmet veren firmamız evden eve nakliyat konusunda kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Eşyalarınızın taşınması sırasında oluşacak her türlü sorunda sorumluluk alabilecek konumda olan firmamız eşya güvenliğini sağlamak adına sigortalı nakliyat gibi seçeneklerde sunmaktadır. Ev içerisindeki eşyaların araca taşınması sırasında kaybolma gibi durumların da önüne geçen firmamız tamamen güvenilir kişilerden oluşan bir ekiple hizmet vermektedir. Yeni nesil nakliyat yöntemleri ile buluşmak istediğinizde yanınızda olacak olan firmamız profesyonel hizmetine karşılık uygun fiyat garantisi veren bir firmadır. Eşyalarınızın güvenliğini sağlama ve taşınma sürecini hızlandırmada oldukça başarılı olan firmamızdan hizmet almak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Nakliyat sektöründe eşyalarınıza ve size önem veren bir firma arayışı içerisinde iseniz biz buradayız.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu