Asansörlü Taşımacılık

Günümüzde müstakil dairelerin azalması ve yüksek katlı binaların inşa edilmesi nakliyat sektöründe de yeni fikirlere ihtiyaç duyulmasına neden oldu. Taşınan kişilerin eşyalarını yüksek katlara çıkarmak ya da yüksek katlardan aşağıya indirmek çoğu zaman büyük sorunlara neden olabiliyordu. Binaların içerisinde yük asansörünün bulunmaması ve bina sakinlerinin kullanacağı asansörün nakliyat firmaları tarafından kullanılması asansörün bozulmasına ve bina sakinlerinin rahatsız olmasına neden oluyordu. Ayrıca nakliyat firması çalışanlarının uzun süre yüksek katlarda iniş çıkış yapmaları da çalışma süresini uzattığı gibi çalışma temposunu da düşürüyordu. Eşyaların merdivenlerde hasar almasına neden olan bu uygulama yerine tercih edilen asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız ise sizleri bütün bu sorunlardan kurtarıyor.

Asansörlü Taşımacılık Avantajları                                 

  • Asansörlü taşımacılık ile taşınma süresi hemen hemen yarıya indirilebiliyor. Bu sayede eşyalarınızı yerleştirmek için daha fazla zaman elde etmiş oluyorsunuz.
  • Eşyaların yüksek katlardan taşınması sırasında dar merdivenler ve yüksek katlara iniş çıkışlarda yaşanan karmaşa nedeniyle çoğu zaman eşyalar hasar görebiliyor. Ancak asansörlü taşımacılık sayesinde merdivenlerde yaşanacak sorunlar en aza indiriliyor.
  • Bina sakinlerinin rahatsız olduğu ve gürültülü taşınma süreci de asansörlü sistem ile ortadan kaldırıldığı için bina sakinleri rahatsız olmuyor.
  • Eşyaları taşıyan ekip iniş çıkışlarda yorulmadığından dolayı eşya taşıma temposu daha yüksek oluyor.
  • Maddi açıdan daha karlı olan bu sistem ile daha çok eşya daha az insanla taşınabiliyor.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız en yüksek katlara dahi çıkabilecek asansör sistemlerine sahip bulunuyor. Son teknoloji ile üretilen bu asansörleri kullanan ekibimiz ise alanında uzman kişilerden oluşuyor. Çevreye rahatsızlık vermeden ve daha kısa sürede taşınma avantajı sağlayan bu sistem için yüksek ücretler ödemek zorunda kalmayacağınız gibi hem maddi açıdan rahat ediyor hem de taşınma stresini yaşamak zorunda kalmıyorsunuz. Yenilikler konusunda kendini geliştiren firmamız sektöründe öncü adreslerden biri olduğu gibi sizlere de en uygun fiyatları sunan adres olarak hizmet veriyor. İstanbul merkezli olan nakliyat firmamızdan size hizmet almak için nakliyat firmaları araştırmak zorunda değilsiniz. Tek telefonla yanınızda olacağız.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu