Özel Eşya Nakliyatı

Evlerimizde ya da ofislerimizde bulunan eşyaların her biri bizim için değerlidir. Ancak manevi değeri yüksek olan ve dikkatli bir şekilde taşınması gereken eşyalarda firmamız sizler için özel eşya nakliyatı hizmeti vermektedir. Birkaç parça dahi olsa normal bir nakliyat firmasının değil de özel personellerin taşıması gereken bu eşyaları özenle taşıyor ve manevi değerine zarar vermiyoruz. Bu alanda hizmet veren birkaç nakliyat firmasının içerisinde kalitemizle öne çıktığımız gibi değerlerinize değer veren bir adres olmaya devam ediyoruz. Nakliyat alanında başarılı çalışmalara imza atan adresimizden sizde beklentilerinizin üzerinde bir hizmet alacak ve sorunsuz bir şekilde bütün eşyalarınızı taşıyabileceksiniz.

Özel Eşya Nakliyatında Hangi Eşyalar Taşınıyor?

Sizin için manevi değeri bulunan eşyalarınız özel eşya nakliyatı kapsamında bulunuyor. Ayrıca lüks denilebilecek durumda olan ve oldukça pahalı olan eşyalarda özel eşya nakliyatından faydalanabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Bunların dışında duvara gömülmüş ya da senelerdir yerinden çıkarılmamış gömme dolap gibi antika değeri taşıyan ya da duvara monte edilmiş para kasası gibi eşyalarınızda özel eşya kapsamında yer alıyor. Bizlerde sizlerin isteklerine uygun olarak bu eşyaları taşıma görevini üstleniyoruz. Sizin için manevi değeri yüksek olan ve ya antika değeri yüksek olan eşyaları da yine özel eşya kapsamında taşıyarak hasar almasını önlüyoruz.

Özel Eşyalar İçin Özel Personeller!

Özel eşya nakliyatı için büyük bir özene sahip ve özel eşyaların taşınmasında değerinden kaybetmemesi için özel yöntemler kullanmayı bilen personellerle hizmet veriyoruz. Eşyalarınız eğer duvara gömülü halde ise bu eşyaları çıkarırken dikkat edecek ve duvardan çıkarma yöntemlerini bilecek personellerimizle yardımcı oluyoruz. Ayrıca lüks eşyalarınızın taşınması sırasında en güvenilir personellerimiz ile kapınıza kadar geliyoruz. İstemeniz halinde eşyalarınız için olası afet, kaza ve hırsızlık durumlarından korunmak amaçlı sigortalı nakliyat hizmeti de veriyoruz. Eşyalarınızın güvenliğini ve taşımacılığını üstlendiğimiz bu çalışmamız her nakliyat firmasından bulunmadığı gibi sadece size özel olarak bizim firmamızda bulunuyor. Uygun fiyat garantili ve özel eşyalara özenli hizmet ayrıcalıklı çalışmalarımızdan faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu