Ambalajlama Hizmeti

Nakliyat sırasında çoğu zaman eşyaların hasar alması kaçınılmaz bir durum olduğu gibi gerekli tedbirlerin alınmaması nedeniyle de eşyalarda çizilme ve yırtılma gibi durumlar görülebiliyordu. Nakliyat firmaları bu durumu önlemek ve eşyaların daha sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için ambalajlama hizmeti sunmaya başladı. Ancak her firmanın hasarı önleyecek kadar kaliteli ambalajlar kullanmadığı günümüzde doğru ambalajlama çalışmaları sunan adresleri bulmak da oldukça zor bir konu haline geldi. Nakliyat firmamız ise bu konuda en gelişmiş ambalajlama tekniklerini kullanırken ambalaj seçimlerinde ise en yüksek koruma sunan malzemelerden imal edilmiş seçenekleri tercih ediyor. Eşyalarınızı güvence altına almak istediğinizde tercih edeceğiniz adresimiz bütün eşyalarınızı özenle paketleyecektir.

Ambalajlama Hizmetinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

  • İstanbul Ambalajlama hizmeti sunarken eşyalarınızın boyutuna bakmaksızın büyük bir kısmını ambalajlıyoruz. Özellikle büyük parçalarda çarpma, çizilme gibi durumlar daha sık görüldüğü için bu eşyalarınızı ambalajlar ile koruma altına alıyoruz.
  • Ambalajlama sırasında eşyalarınızın karışmasını önlemek adına numaralandırma hizmeti vererek eşyalarınızın yerleştirme sürecinde daha kolay bulunmasını sağlıyoruz.
  • Ambalajlama yaparken hızlı ve özenli çalışıyoruz. Uzun süre ambalajlama hizmetinde vakit harcamadığımız gibi ambalajları da eşyalarınızın bütün kısımlarını örtecek şekilde yapıyoruz.
  • Ambalajlama yaptığımız eşyalarınızın taşınma sırasında açılmaması için bant ve ip gibi ek parçalarla ambalajları destekliyoruz.
  • Eşyalarınızı aracımıza yerleştirirken de ambalajlarına dikkat ediyoruz.

Ambalajlar İle Güvenli Taşıma

Ambalajlı nakliyat hizmeti veren firmamız eşyalarınıza büyük önem vermektedir. Herhangi bir hasar almaması için özenli bir şekilde ambalajlanan eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Özellikle merdivenlerden indirme sırasında yaşanacak her türlü çarpmaya karşı da korunan eşyalarınız hasarsız bir şekilde yerine ulaştırılmaktadır. Eski yöntemleri kullanan firmalar tarafından sunulmayan paketleme hizmeti sizlere firmamız tarafından sunulmaktadır. Ayrıca paketleme sırasında kullanılan bütün malzemelerimizde kaliteli seçeneklerden oluşmaktadır. Ek harcamalar yapmak ve eşyalarınızdaki hasarları tamir etmeyle uğraşmak yerine kısa sürede eşyalarınızın ambalajlanmasını ve taşınmasını sağlayacak olan firmamız her zaman sizin memnuniyetinizi düşünmektedir. Eşyalarınızı güven altında taşıyacak alanında uzman bir firmadan hizmet almak istediğinizde yanınızda olacak olan adresimizi arayabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu