Parsiyel Nakliyatı

Nakliyat firmaları tarafından farklı ürünlerin aynı nakliyat aracı içerisinde taşınması hizmetine parsiyel nakliyat adı verilmektedir. Genellikle lojistik hizmeti veren firmalar tarafından sunulan bir hizmet olsa da günümüzde büyük nakliyat firmaları tarafından da bu hizmet verilmektedir. Farklı oranlarda olan yüklerin ve ya ürünlerin aynı güzergah üzerindeki mekanlara taşınacak olması ile oluşan parsiyel nakliyat firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat alanında sıkça tercih edilen bu nakliyat hizmeti her parçanın özenli bir şekilde nakliyat aracına yerleştirilmesi ve gideceği yere sorunsuz bir şekilde taşınması şeklinde çalışmaktadır. Parsiyel nakliyat hizmeti veren firmamız nakliyat aracındaki bütün ürünleri dikkatli bir şekilde yerine ulaştırmaktadır.

Parsiyel Nakliyatta Sunduklarımız!

  • Parça halinde kalan ve taşınması gereken eşyalarınızı ya da yüklerinizi sizin yerinize biz taşıyabiliyoruz. Parsiyel nakliyat ile birkaç parçadan oluşan eşyalarınızı güzergahımız üzerinde bulunan noktalara taşıyarak size hem kargo hem de nakliyat firması gibi hizmet verebiliyoruz.
  • Parsiyel nakliyat ile maddi açıdan daha uygun ödemeler yapabileceğiniz gibi eşyalarınız güvenli bir şekilde gideceği yere ulaştırılıyor.
  • Parsiyel eşya niteliğinde olan bütün parçaları ayrı bir şekilde araçlarımıza yüklüyor ve diğer parçalar ile karışmaması için numaralandırıyoruz.
  • Kırılacak ve yırtılmış durumda olan ambalajların yerine kaliteli ve kolay kolay etkilenmeyecek ambalajlar kullanarak eşyalarınızı koruma altına alıyoruz.

Sadece Size Özel Seçenekler!

Parsiyel nakliyat çalışması için lojistik hizmeti veren adreslerle anlaşmalar yapmanız gerekir. Ancak yük ve ya eşya miktarınızın lojistik firmalarının taşıyabileceğinden daha az olması durumunda başka bir adrese başvurmanız gerekecektir. Kargo firmalarının taşıyabileceğinin üzerindeki yüklerde ve ya eşyalarınız varsa böyle bir durumda firmamızı arayabilirsiniz. Parsiyel alanda hizmet veren firmamız istiflenebilecek ürünleri özenli bir şekilde sıralarken istiflenme imkanı olmayan ürünleri ise özel alanlarda taşıyacaktır. Hasarsız, sorunsuz ve kısa sürede yerine ulaşacak olan ürünler sayesinde rahat bir nefes alabileceğiniz gibi size özel olarak sunulan fiyatlardan ve indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Parsiyel nakliyat hizmeti veren sınırlı sayıda nakliyat firmasının bulunması ve kaliteyi sunan adresin çok az olmasından dolayı sizde en iyisi için bizi arayabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu