Sigortalı Nakliyat

Günümüzde mesafeler ister yakın olsun ister uzak olsun nakliyat sektöründe önemli ayrıntılardan biri oluyor. Özellikle eşyaların nakliyat aracı ile taşınması sırasında oluşabilecek kazalar ve ya afetler nedeniyle yaşanacak eşya kayıpları nakliyat firmaları için tedbir alınması gereken konulardan biri oluyor. Kayıpları geri ödeyebilecek bir yenilik olan sigortalı nakliyat ise firmamız tarafından müşterilerimize sunulan bir hizmet oluyor. Tamamen müşterilerimizin kendi isteklerine bağlı olarak verilen bu hizmet az miktarda yapılacak ek ödemelerle sunulabiliyor. Karşılıklı olarak imzalanacak olan poliçe kapsamında eşyalar koruma altına alınabiliyor. Sigorta uygulaması her zaman gerekli olmasa bile şehirlerarası nakliyatta ya da eşyaların zarar görmesi muhtemel olabilecek yolculuklarda gerekli görülebiliyor.

Sigortalı Nakliyatın Gerekli Olduğu Durumlar

Nakliyat firmamız tarafından sunulan sigortalı nakliyat hizmeti pek çok firma tarafından sunuluyor. Ancak sigortaların kapsamı farklı olduğundan dolayı eşyaların hangi durumlarda sigorta kapsamında bulunduğuna dikkat etmek gerekiyor. Firmamızın sunduğu sigorta hizmeti ile ilgili olarak konuşmak üzere sizlere ekspertiz yetkilimiz gönderiliyor. Bütün detaylar ve eşyaların hangi durumlarda sigorta kapsamında olacağı ile ilgili bilgiler alabileceğiniz bu yetkili sayesinde sigorta kapsamınızı belirleyebiliyorsunuz. Eşyalarınızı yolculuklar sırasında oluşacak afet ve ya kazalardan korumaya alacağınız bu hizmet ile aynı zamanda eşyalarınızın kendi kusurlarından dolayı alacakları hasarlar gibi konularda da sigortalama hizmeti alabiliyorsunuz.

Eşyalarınızı Önceden Koruyan Firma

Eşyalarınızı yeni yöntemler ile taşımakla kalmayıp yol üzerindeki bütün durumları da dikkate alarak taşıyan firmamız olası durumlarda zararlı çıkmamanız adına sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmetten ürün taşımacılığı, depo taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat gibi alanlarda hizmet alan müşterilerimizin faydalanması taraftarıyız. Zayiatların karşılanması noktasında büyük bir avantaj olan sigortalı taşımacılık ile sizde güvenli bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Sigorta kapsamımızla ilgili bilgileri yetkililerimizden öğrenebileceğiniz gibi uygun fiyatlı ücretlendirmelerimizden de yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızı özenle paketleyecek ve taşıyacak olan ekibimiz sigorta hizmetinden yararlanın ya da yararlanmayın en iyi şekilde eşyalarınızı taşımaya çalışacaktır.  Profesyonel bir hizmet almak ve ayrıcalıklardan faydalanmak istediğinizde size bir telefon kadar yakın olacağız. Nakliyat ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayın.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu