Ekspertiz Hizmeti

Taşınmadan önce belirli bir plan yapmak ve eşyaların durumunu görmek amacıyla nakliyat firmaları tarafından sunulan hizmetlerden biri olan ekspertiz hizmeti firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Eşyaların daha hızlı bir şekilde taşınmasını ve aracın küçük olması ya da nakliyat personeli sayısının az olması gibi durumlarla karşılaşılmasını önlemek adına verilen bu hizmet ile nakliyatlar daha güvenli hale gelebilmektedir. Ekspertiz hizmeti veren firmamız taşınma sürecini planlayarak sizinle bütün detayları konuşmayı sağlamaktadır. Bu sayede siz kaç kişilik bir ekipten ne kadar zaman içerisinde hizmet alacağınızla ilgili detayları öğrenirken asansörlü taşımacılık ya da sigortalama işlemleri gibi detaylar ve ek hizmetler hakkında da bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Ekspertiz İle Taşınma Sürecinizi Programlayın!

Taşınmak için hangi gün nerede olunması gerektiği konusunun belirlenmesini sağlayan ekspertiz hizmeti aynı zamanda eşyaların miktarına uygun araç temin edilmesi için de büyük öneme sahiptir. Firmamızın görevlendirdiği ekspertiz eşyalarınıza bakarak miktarını belirledikten sonra araç ayarlama çalışmaları yapacaktır. Bu sayede çok ufak araçlarla eşyalarınızı birkaç seferde taşıma gibi sorunlarda ortadan kalkacaktır. Eşyalarınızın ne kadar sürede taşınmasını istiyorsanız bununla ilgili görüşmelerde yapabileceğiniz ekspertiz yetkilisi ile zaman ayarlamasının ardından bu hizmeti kaç kişi ile alabileceğiniz konusunu konuşabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızın yüksek katlardan indirilmesi gibi durumlarda asansörlü nakliyat gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Düzenli Çalışmak İçin Ekspertiz Şart!

Nakliyat firmamız düzenli bir çalışma ortaya koyabilmek adına ekspertiz hizmeti vermektedir. Bu sayede taşınma sürecinden taşınma sonrası alınacak olan hizmetlere kadar her detay konuşularak nakliyat sırasında oluşacak sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Alacağınız hizmetle ilgili detayları bilmek sizin de içinizi rahatlatacak ve eşyalarınızın güvenliği konusunda yaşayacağınız sıkıntıları da bertaraf edecektir. Ekspertiz hizmeti ile nakliyat firmamızın sunduğu hizmetlerin ne kadar tutacağı konusunda da bilgi edinebilirsiniz. Ödeme koşulları ve ek hizmetler sunulması halinde ödeyeceğiniz miktarlar gibi net bir fikir alışverişi içerisinde olacağınız bu hizmet ile size sonradan sürpriz fiyatlar sunulmayacaktır. Taşınmadan önce bütün detaylar ve eşyalarınızın durumu hakkında konuşmak istediğinizde yüz yüze görüşebileceğiniz ekspertiz hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu