Hakkımızda

Hakkımızda

Nakliyat firması olarak yıllardır sektörümüzde çoğu yeniliğe öncülük etmiş bir adres olmanın gururu içerisinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, asansörlü taşıma, parça eşya taşıma, ambalajlama, ücretsiz ekspertiz hizmeti gibi farklı alanlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunan İstanbul CanTürk Nakliyat adresimiz müşteri odaklı hizmet anlayışına göre hareket etmektedir. İstanbul merkezli olarak hizmet verdiğimiz gibi profesyonel nakliyat anlayışına sahip ve müşterilerinin beklentilerine cevap veren bir adres olmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Mesleğini seven, başarılı ekip çalışmaları yapabilen ve sorumluluk bilincine sahip elemanlarımız ile büyümeye devam eden firmamız saygılı, güler yüzlü ve ihtiyaçlarınıza önem veren bir firma olma ayrıcalığını sizlere sunuyor.

Hedefimiz Ülke Çapında Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Nakliyat firması olmanın da ötesinde eşya değil değer taşıdığının farkında olan insanların bir araya geldiği firmamızda daha iyiyi sunma gayretini göreceksiniz. Bütün çalışmalarımıza referans çalışma gözü ile baktığımız gibi müşterilerimizin değerlerine de önem vererek en iyisini sunmaya gayret ediyoruz. Yerel bir nakliyat firması olarak çıktığımız bu yolda ülke çapında hizmet verebilecek kadar büyümeyi hedefliyoruz. Büyüme hedefimize ek olarak ‘’profesyonel nakliyat’’ kavramının tam karşılığı bir hizmet anlayışına sahip olmak ve bütün müşterilerimize profesyonel anlamda hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Daha kaliteli ve daha başarılı bir nakliyat sektörü için bu sektöre yön veren ve sektördeki yenilikleri ilk başlatan adres olmak adına gece gündüz çalışıyoruz.

Sizinle Büyüyeceğiz!

Nakliyat sektöründe ilerlemenin yolu müşterileri memnun etmekten geçer. Bu nedenle sektörümüzdeki büyüme hedefine ulaşmak için sizlere ihtiyacımız var. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri konusunda titiz davranarak en iyi hizmet anlayışını sunmaya çalışıyoruz. Maddiyatın ikinci planda kaldığı ve müşterilerimizin memnuniyetinin öne çıktığı sistemimizde ihtiyaçları karşılayacak yeniliklerde bulunuyor. Banka taşımacılığı, depo taşımacılığı gibi nakliyat sektöründe bulunmayan yenilikleri sizlerin ayaklarına kadar getiren firmamız nakliyat firmaları arasında en iyisi olduğunu ispatlayacak çalışmalara imza attığı gibi uygun fiyat garantisini de sunmaya devam ediyor. Prestijli ve kaliteli bir adresten hizmet almak istediğinizde yanınızda olacak olan firmamıza bir telefon kadar yakınsınız.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu